Таксі 2444 - цілодобове замовлення економ таксі в Києві! Швидка подача, низькі тарифи!

Київ

обрати місто
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Ви можете розрахувати вартість поїздки прямо на сторінках нашого сайту.

ДОДАТОК ТАКСІ

Завантажте безкоштовний мобільний додаток Таксі 2444 у Києві.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Економте з Таксі 2444, стежте за акціями та знижками для пасажирів.

ТАРИФИ ТАКСІ

Найбільш лояльні ціни таксі, розрахуйте вартість онлайн.

Поїздка в аеропорт - це завжди важливий і відповідальний крок, тому що потрібно заздалегідь все продумати, щоб не переживати в останній момент. Важливо також заздалегідь подумати про транспорт, який комфортно та дешево вас зможе доставити в аеропорт Бориспіль або Київ (Жуляни).

Безперечно, громадський транспорт не буде достатньо зручним при поїздках до аеропорту Бориспіль чи Київ (Жуляни). Тому більшість мешканців та гостей Києва вважають за краще зробити замовлення таксі. Так буде набагато менше переживань, можна комфортно помістити свої речі та автомобіль буде подано вчасно та під під'їзд будинку.

Як розрахувати вартість таксі в Бориспіль

Перед поїздкою чимало людей ставлять питання вартості таксі в Бориспіль. Адже серед величезної кількості служб таксі Києва досить складно вибрати ту компанію, яка не підведе і відповідально сприйме таку поїздку. Ви можете сміливо довіритись команді професіоналів з багаторічною історією – Таксі 2444.

Таксі 2444 пропонує найвигідніші ціни на таксі в Бориспіль. На нашому сайті ви завжди зможете розрахувати актуальну вартість поїздки до аеропорту. Для зручності наших замовників було розроблено мобільний додаток, який дасть змогу не тільки заздалегідь дізнатися про ціну таксі в Бориспіль, але й відстежити подачу водія до адреси відправлення. Якщо ви переживаєте і для вас важливо, щоб замовлення було прийняте нашим оператором, то можна скористатися нашим коротким номером – 2444 (callback). Оператор цілодобово вам допоможе розрахувати тариф таксі в аеропорт, а також підбере найбільш зручний та комфортний автомобіль.

Зустріч з табличкою в аеропортах Києва

Якщо ви залишаєте Київ ненадовго, або летить на відпочинок, то можете оформити онлайн замовлення на зустріч у Борисполі чи Жулянах. Для цього потрібно вказати бажаний напис, а також дані прильоту. Професійний водій зустріне вас біля виходу з паспортного контролю та проводить до припаркованого автомобіля.

Зустріч із табличкою досить популярна послуга серед киян, оскільки можна організувати не лише свій приліт, а й зустріти ваших гостей чи родичів. Адже після тривалого перельоту, всіх хвилювань і метушні з багажем вам не доведеться шукати автомобіль таксі на галасливому паркуванні, водій буде з табличкою біля виходу з паспортного контролю.

 
Розрахуйте вартість таксі онлайн