Таксі 2444 - цілодобове замовлення економ таксі в Києві! Швидка подача, низькі тарифи!

Київ

обрати місто
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Ви можете розрахувати вартість поїздки прямо на сторінках нашого сайту.

ДОДАТОК ТАКСІ

Завантажте безкоштовний мобільний додаток Таксі 2444 у Києві.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Економте з Таксі 2444, стежте за акціями та знижками для пасажирів.

ТАРИФИ ТАКСІ

Найбільш лояльні ціни таксі, розрахуйте вартість онлайн.

Таксі 2444 - це широкий вибір послуг, лояльні ціни та висока якість обслуговування мешканців та гостей Києва. Сьогодні компанія пропонує найбільш широкий вибір послуг для кожного клієнта. Основним напрямом діяльності компанії, безперечно, є пасажирські перевезення по Києву, області та Україні. Однак досить часто трапляється так, що нашим замовникам потрібні додаткові послуги, з якими докладніше можна ознайомитись нижче.

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА
Таксі 2444 надає послуги експрес доставки по Києву. Водій максимально оперативно прибуде за вказаною адресою, забере посилку та доставить без зволікань. Це набагато швидше і зручніше за будь-яку кур'єрську службу, адже водій не відволікається на інші замовлення.

ТАКСІ В АЕРОПОРТ
Водії Таксі 2444 щодня виконують величезну кількість замовлень на поїздки до аеропорту. Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте гарний автомобіль, прийнятні ціни та з комфортом будете доставлені у вказаний аеропорт. Оформити замовлення в аеропорт ви можете як терміново, так і заздалегідь.

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Ця послуга дасть можливість заздалегідь спланувати вашу поїздку та замовити автомобіль на той час, на який ви будете готові. Для оформлення попереднього замовлення достатньо вказати час, на який має бути подано автомобіль. Завдяки цій послузі ви зможете заздалегідь замовити автомобіль в аеропорт, на залізничний або автовокзали.

ЗУСТРІЧ З ТАБЛИЧКОЮ
Професійний водій Таксі 2444 зустріне вас біля виходу з паспортного контролю, вагона поїзда чи автобуса з табличкою. Вам не доведеться шукати автомобіль таксі на галасливому паркінгу або біля виходу з вокзалу. Водій вас зустріне з іменною табличкою та проведе до автомобіля.

ДРАЙВЕР(ТВЕРЕЗИЙ ВОДІЙ)
Якщо ви стали випадковим гостем на святковому заході, то не варто непокоїтись за власний автомобіль, ви можете спокійно відпочивати. Про ваш автомобіль подбає Таксі 2444! Професійний водій прибуде до вашого автомобіля та пережене його за вказаною адресою.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН
Якщо ви любите подорожувати з вашим домашнім улюбленцем, або потрібно відвідати ветеринарну клініку, тоді варто скористатися послугою перевезення тварин. При оформленні замовлення вкажіть оператору про цю потребу, після чого вам підберуть найближчий вільний автомобіль, якому доступна дана послуга.

ПОГОДИННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Стається так, що потрібно цілий день пересуватися містом, але часу мінімум і автомобіля немає у наявності. У такому разі найзручнішим буде орендувати погодинно автомобіль із водієм на необхідний час. Водій не відволікатиметься на інші замовлення. Ця послуга дасть змогу суттєво економити гроші та час.

АВТОБУДИЛЬНИК
Попереду важлива поїздка, але ви боїтеся, що не почуєте будильник? Тоді послуга "автобудильник" саме для вас! Оператор Таксі 2444 вас розбудить у вказаний час. Завдяки цій послузі ви не проспите вашу поїздку.

ТАКСІ З КОНДИЦІОНЕРОМ
Завдяки даній послузі навіть у найспекотнішу погоду ви зможете комфортно пересуватися містом. Оператор Таксі 2444 підбере для вас комфортний автомобіль із кондиціонером, який максимально оперативно буде поданий за вказаною адресою.

МІЖМІСЬКЕ ТАКСІ
Таксі 2444 пропонує одні з найлояльніших тарифів на послуги міжміських поїздок. Великий парк автомобілів дозволить підібрати найбільш підходящий вам автомобіль. Лояльні ціни в поєднанні з високим рівнем обслуговування дадуть можливість подорожувати без обмежень.

 

Розрахуйте вартість таксі онлайн